May 2013

Půlka deníčku, psaní přerušila chuť spát.

30. may 2013 at 20:41 | hannie . |  I write ^^
Slíbila jsem, že se ozvu, tak jdu na to. :)
Špim, špim a něco šlyšim. Je to mamka, která mne budí. Opět jsem umlčela budík a i když mám tři, ani na jeden jsem nevstala. Asi to bude tím meduňkovým čajem a pod jeho vlibem jsem usnula až do třetí hodiny, kdy jsem málem usnula znova. Nestává se mi to, ale na těch hodinách byste museli být.
Měla jsem dělat prezentaci s po půlhodinovém psaní na blog jsme ji tedy otevřela a kamarádka mi napsala, že ji má už hotovou. Po tom, co jsme ji dodělala samozřejmě. Jak na potvoru, ale to je asi moje štěstí.
Usínám tu, jako při té hodině přírodopisu. Hmm.. asi půjdu spát a deníček dopíšu někdy jindy. :D
Pááá...

Aktualizace kontaktu.

28. may 2013 at 20:03 | hannie .
Ahoj, tak se znovu ozývám. Tentokrát bych chtěla aktualizovat kontakt na mě, protože bych byla ráda, kdybyste si mne přidali na blogovém fb a ostatních sítích...

We♥It: hannieunicorn
Twitter: @hannieunicorn
Facebook: Hanna Destiny

Musím začít zase psát, ale nestíhám oba blogy a mrzí mne to. Znovu připomínám, že web ráda dám všem, co si o něj napíšou... :)

Plejt záhony je ta nejzábavnější práce.

21. may 2013 at 21:23 | hannie . |  I write ^^
Ahoj!Tak jak jsem slíbila, znovu se ozývám. S plnou hlavou myšlenek, ale nejsem je schopna zapsat. Ale víte co? Napíšu to, protože prostě chci. :D
Nevím jak je to u vás, ale já od dneška officiálně nesnáším pracovky. Jaké to štěstí, neprší, paří sluníčko aby nám bylo pěkně horko a když skončí hodina tak začne pršet. V pravou chvíli. Nechápu to... Samozřejmě mám videa, protože chci vzpomínky a videa jsou vzpomínky v pohybu. Přemýšlela jsem, že je sem dám, ale jsou moc nekvalitní. Mrzí mě to, ale nic by ste neviděli, akorát kamarádku "Smígl" a mě jak dělám, že pracuji. Samozřejmě se na nás všichni koukali z okna. Haha.
Další věcí je moje hlava, která příšerně bolí. Už mi to vadí, ale tenhle článek jsem napsat musela. uvidíme, jak to s tímto blogem bude dál... :)
V mém životě se dnes nic podstatného pro vás neudálo. Akorát jsem v mém bílém svetru plela záhony. Velká sranda. Teď hodně lidí chybí a chodí ven namísto školy a jsou to právě ti, kteří zajišťují přestávky. Myslím tím, díky nim je sranda. Neříkám, že se neudím jen.. eh, zamotala jsem se, nechám to být.
Už asi nemám, co bych řekla. Nedokážu to sesumírovat. Mmmm.. tak se mějte krásně. :)

Žiju. A to je důležité vědět.

18. may 2013 at 10:52 | hannie . |  I write ^^
Ahoj.
Koukám, že jsem skoro měsíc nic nepřidala. Ale, ať už sem napíšu cokoli, bude to znít jen jako ta nejhloupější výmluva. Víte, o tomhle blogu ví už velká spousta lidí z mého okolí a protože ho čtou, pak jim musím vysvětlovat co píšu a proč a to je celkem nepříjemné, tedy, pro mě. Proto jsme si založila nový blog, abych nebyla svázání tím, co napíšu a mohla psát všechno. Neuvědomila jsem si ale, že tenhle blog je pro mě něco, jako nový start a... prostě když jsem sem včera přišla a viděla ty komentáře, které jsem si nepřečetla a podívala se na blog všem mým affs, najednou to ve mě vzbudilo takový zvláštní pocit. Poznala jsem tady tolik skvělých lidí, o které nechci přijít a tak tady píšu tenhle článek a budu se snažit sem alespoň něco dávat. Protože chci být v kontaktu s lidmi, se kterými nejsem, protože se mezi vámi vážně cítím hrozně dobře - snad líp, než mezi některými lidmi z reality. Tak jsem si tenhle článek připravovala, ale slova mi mizí z hlavy a věci, které jsem chtěla napsat pomalu zapomínám. Prostě, jestli si mě nějaké affiliátko smazalo tak mne to mrzí, ale já k němu stejně budu chodit. Jsem ráda že stíhám jeden blog, ale nechci to tady nechat úplně.. snad to zvládnu, vymyslím to. Nechci smazat všechny ty moje články, ať už hodně hloupé, nebo méně hloupé, ale uvedlo mne to zpátky do blogování a je to něco, co potřebuju. Některí adresu mého nového blogu znají, ale tomu, kdo si o ní napíše ji ráda dám.
Vlastně nevím, co má tenhle článek za význam. No, mějte se fajn... určitě se ještě potkáme. :)
Thank you for visit! ♥ | © Hannie-Sugar.blog.cz | TOPlist
Tumblr_mkmtmlokfq1ryvehro1_500_large