Harry styles speaking Geordie

14. april 2013 at 9:47 | hannie . |  Candids
Harry v tomhle videu opakuje fanynku. :3

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 *Baby V* *Baby V* | Web | 14. april 2013 at 20:40 | React

sluši;)

2 ~ kristýnka. ~ kristýnka. | Web | 14. april 2013 at 21:34 | React

drahoušku♥
hlavně se netrap kvůli těm Lidicím, prosím :'(
odepíšu ti zítra ♥ hnedka až se vrátím z vystoupení

#mám tě ráda ♥

3 Chantal | robert-downeyjrcz Chantal | robert-downeyjrcz | Web | 15. april 2013 at 17:08 | React

Tý jo :) supr video :)

4 Tess** Tess** | Web | 15. april 2013 at 20:28 | React

Ach...mohu se na to dívat stále dokola!! :33 Je to tak sladké! :D

5 Luwasa Luwasa | Email | Web | 16. april 2013 at 18:19 | React

Pěkné video! ;-))

6 ~ kristýnka. ~ kristýnka. | Web | 16. april 2013 at 22:11 | React

Haniiičkooooooooooooo, ♥
konečně jsem se k tomu dostala, opravdu se ti omlouvám alee uuh, je toho tak moc.Jenže, i když jsou to třeba jenom dva dny, mě to příjde neskutečně dlouho :') protože už jsem si na tebe strašně zvykla a tečka, co ti budu tady nalhávat :) :'D ach. Prosímtě, a proč bych to neměla chápat? Vždyť i já , toho mám až nadhlavu. Takže ty, nesmíš mít výčitky a ani mít nebudeš ano? :)♥ za 2? :( ach, mrzí mě to. Haha, z posledního testu z fyziky jsem taky dostal za 2 :O♥ asi na tom něco bude. Vyčítám si to víš? -_- není to tebou, není to tedy ani mnou, čím to bude , :D špatné ovzduší bylo, určitě :D
Jenže, já mám prostě pořád pocit že jsem ta nejžárlivější osoba na tomhle světě, ale vážně já prostě, . . když si někoho už fakt strašně moc "zamiluju" nedokážu se smířit když ta osoba má někoho jiného než místo mě, sakra. Jo, . . nedávno když mi řekla jestli nechci jít ven, nemohla jsem a ona teda řekla že nepůjde, prootže chce jenom semnou, a potom když jsem jela na sbor jí vidím na zastávce jak se tam objímá stou svojí a prostě . . bylo mi tak na nic. Vážně to bylo to nejhorší co jsem kdy viděla, -_- tak moc to bolelo a ještě teď bolí, to už se fakt nedá popsat. Jo, každá slzy, je dvakrát vích smíchu. Nějak to překousávám :! mám tebe ne? :ˇ'O♥ Ona je hloupá? a já ne? :D tak bude ona i já, a bude to. Vyvyklaná, psychicky , . . sakra fix asi na tom fakt něco bude. Milionová kamarádka? a já? :3♥ ňuňooo moje. Chválila bych tě pořád, nezapomínej :3 i ponožky bych ti pochválila, kdybych mohla že jo :D z ní tak úžasně? ode mě? awwwwww. obě máme radost, co víc si přát. nebojím se :)♥ i když tě znám jenom takle, poznala jsem že by si toho nikdy nebyla schopná, ty jsi až moc velký zlatíčko, a k tomu mojeeee♥ ty snad ani nemáš důvod proč se na mě vykašlat ne? :DDD haha, věřím si co?
Antiroztomilost? co to meleš :) žádná anti♥ strašně se těším až tě uvidím, vážně. Ty jsi zlatá :)♥ ach ale pro mě budeš pořád roztomilá :) jsi , byla jsi a budeš. Taky se ráda směju, a skoro všemu, jsem ten typ člověka který se fakt směje, :'D pořád. Awwwwwwww :)♥ přestaň mi pořád lichotit, nebo zatebou dojdu. Jéééé, ale jsem ráda že sis to užila :3 polonahý Ben o.O♥ aaaa sakra. Proč by to nebylo kvůli mě fér? :'DDDD vždyť je to úplně jedno ne? :) třeba ho jednou uvidím taky. Jo, prostě úplná ta ňuňu černá podoba :D♥ a je sladkej, a kurva krásnej. Né, ale vážně se mi nelíbí, možná, trošičku, . . nene vůbec :DDDDD jen povídej :) alespoň ty, když né já :D haaa. Ale, vážně se mi hrnou, protože to už jinak nejde. Awwwwww, :)♥ stejně jednou tě obejmout musí být úžasné. Bože, miluju když mi kluci říkají Kristýnko *_* nic krásnějšího snad už neexistuje.
Ooooo, děkuji za pozdrav od tvé kamarádky, :D♥ taky zlatá. Pořád jí o mě vyprávíš? :)) zabiju tě Haničko. Sakra, nech ty Lidice, pěkně pod zemí ano? -_- štve mě to. A kdo yb to taky chápal že jo, že si slečna Hanička žije úžasně :DDDD♥ ach, ježiš marjá, já z tebe už fakt nemůžu :)♥ nápodobně zlato, jsem štastná že tady můžu být, hlavně kvůli tobě. Ach, ohledně těch chytrých spolužáků, to máme taky stejně, jsou sice někdy, opravdu jenom někdy v pohodě ale prostě . . :DDD aggggrrrrrr, někdy taky tak moc štvou že už fakt nevím co dělat než po nich prostě hodit flašku. Já, a se někomu líbit? :) ah, nenenenene. Anooo, zadaná :3♥ stebou :'DDDDDDD výbuch. Copak, copak slečno Haničko, máte něco proti "Buzna klubu?" :DDD lalala, pokud ano tak to by jsme si asi nerozuměli :D to znásilnění, bože naši spolužaci fakt patří fakt do jiného ústavu, než je základní škola ... božeee, bože.
Skvělý pocit, jenom kvůli tomu že ti něco schválím? muhahahaaa, budu schvalovat teď skoro pořád co říkáš? :)♥ ano, ty mi bohatě stačíš, protože já už fakt nemám nikoho, víš co. Nečeeervenej se :)♥ ty moje papričkoooo :P♥ haha. Ne, nesmí tě to štvát ano? :) poslouchej, i já toho mám až nadhlavu, a říkám ti to skoro pořád. Je to těžká, ale vynahradíme si to, dobře? :) a teď tiško.
Schvaluješ mi všechno? Ooooooo, maminkoo :) :DD ano, anooo, ze všech nejraději :3♥ patříš mezi mojí čtyřku nejmilovanějších , a navíc jsi první víš to? <'63333333333 haha. To spíš já mám štěstí :3* tebe jsem celé ty roky hledala, vážně. Pozdravovaa jsem jí, neboj se, Bohumilka ale nereagovala, asi spala :DDDDDDDDD zkusím to zase v sobotu, třeba alespoň vystříkne :DDD víš co. Dokola, a dokola, dokolečka dokola si bude Hanička a Kristýnka plácat :D♥ mmmmmmmmmmm. Chudáček Edík, holky, holky :D netrap se, hlavně se netrap je ti to jasný sakra? :) Nebojím se tě, zatím, neboj se :D Nebudu kousat sakra, nejsem žádnej Rex, počkat Rex byl vycvičenej komisařský pes , :DDD ten nekousal ne? :DD jen když musí ne? sakra, ten košík raději někam , zahoďmě, nehodlám kousat nemusíš se bát :DO kuřacích se raději nebavím, . . horší už ta společnost mladých lidí být nemůže. Škoda slov, mám na to svůj názor, prostě to nebudu nikdy dělat, a je mi jedno co mi kdo říká, mě to fakt nezajímá. Blbečkové jednoduše :) a já bych azse nikdy nekecala tobě, jsme si kvit ne? :D a já věřím tobě, neboj, neboooj vůbec se neboj :D mimochodem ani já se nebojím.Jak už jsem řekla, schválím ti úplně všechno, hahahaaaa :D♥ můžeš se nosit jako peroxidka ano? :D jo, neboj se , i já to chápu, mě ten ústav bude celkově taky dost chybět, takže úplně v pohodě .') chápu tě. Nemysli na to a kvůli mě to rozhodně nevytahuj ano? :) a pššš. Máš na to uši? :DDD hahaha. Tak fajn, nejsem namyšlená, konečně mi to někdo řekl, ne nejsem sakraa, yahooooooooooo :DD party time ne? :D Já raději ani žádné poslední zvonění nechci, bych tam chcípla s kapesníčkama. Haničko? Proč bych neměla být ráda za to, že konečně vím že jsi tak blízko mě? :)♥ blázínku. Jsem strašně ráda že to vím <'3333 litovat? počkej, . . to je jedno, chceš stejně jenom webku tak je jedno jestli jsme od sebe přes půlku republiky, nebo jenom necelou hodinu , vlakem.  Tak jo, řasenka je prioritou nás všech děvčat ne? :DDD to já ještě používám tužku, stíny, rtěnku, make-up, toho je dooost sakra :D :) Ano, jedu no, . . letos poprvé, vlastně celkově celý sbor tam jedeme poprvé takže. Neee, neplakej, já jsem sakra řekla že to nebudeme rozebírat, sakra. Už dvakrát? :) ah, tak tenhle výlet se sborem bude můj stejně první a zároveň i poslední, pokud se dostanu do Teplic. Prosím, nechci aby si na to myslela, tečka zapomeň na to. Já mám taky od kluků jenom CD, a tuhle knížku z Albatrosu, jinak nic víc :) já mám vždycky po jednom cdku, a jsem ráda božee, Jonasooovci :3 taky, taky jsem na nich docela dlouho ujížděla, ta nová písnička je mazecká :) . Žiletka není svině, teda možná, s andělskou tváří :) haha. Ano, ta nejmilovanější aaa nehádej se :)♥
no, jasně, tak kdo by neměl rád Bondíkaaaa, že? :'DDD
nikdy nemám umřít? awww, ňuňoo to říkáš teď :DDD haha. Prosímtě, mě už je celkově úplně jedno kdo na tenhle zapadáckeeeej blog chodí, fakt. Pele? Fotbalista? :'DDDDDDDDDDDDDDD ty vole, dneska naše čeština, něco tam o něm bylo, nějaká věta sakra. Cože až zjistíš jak se posílá? pohled? :DDDDDD děláš si srandu?
Kašlu na videa, teď není vůbec čas, ale tobě nějaké natočím, třeba někdy, ráda, :DDD muhaha zatím to stačí? uff, jsem si oddechla.
Já bych taky ráda dělala vyjímky ale víš co, nejde, nejdeee a nejde to :DD haha. Nejsi hloupá úplně v pohodě, chápu tě, soukromí prostě. Kdo byl ve Varech? :DD já tam taky byla no. Pracovala v Haladě, aha ahaaa
cvoooooooooooooooky, víš že se z toho můžu, jako . . fakt jsem z toho hotová? mám vyhlídnutou peněženku, a nevyjadřuju se k tomu že chci kabelku, a ty vole . . svetr, kalhoty, tílko, cvooky, strašně na tom teď ujíždím sakra.
Chtělo by to fakt vykrást banku, jedině pod tou podmínkou, kdyby prostě bylo fakt jistý že na tebe nikdo nepříjde sakra, :DDDDDDD haha. Awwwwwww, konec.
Nejde neplakat, když mě neposloucháš, říkám ti ať se na ty Lidice vykašleš prostě, nemysli na to. Chápu že ti chybí zpěv, a prostě . . ničí mě to, víc než si dokážeš představit.
awwww, ještě jsem se tam vůbec na ten twitter nestihla sakra podívat.
anoo, mě to nevadí že meleš alespoň jak říkám, někdo. awwww, já tebe vííííc než si dokážeš představit.
Ty naše první komentřáe, awwww, všechno je to tak krásný sakra
olalaaaaa, promin ale ta písnička od Bena, je prostě něco jako , PRDEL no :DDD sranda, hymna naší třídy, fakt něco kromě toho že já tam teda jedu jenom hity od kluků, a od LM :DD ach.
chtěla jsi mi vzít podpis? měě? děláš si srandu? .'333333333333333333333 nic krásnějšího awww. V pohodě zlatkoo klidně pokud budeš chtít mi ho můžeš jen oscenovat, nenutím tě.
Všechno už víš jo? :DD jojo, jsem v "Canzoně" noo,.
cože? viděla? :DDD o.O fákt? asi někde na těch soutěžích ne? ale možná si je viděla za doby kdy jsem tam nebyla ještě. Hádky? Né, ku*va , neříkám že jsem konfliktní člověk, ale . . ty vole, budu se tam bát, ještě když nám učitel řekl že tam budem spát, v nějaký třídě, na zemi? říkám, brrrrrr, brzdi :DDDD ach jo, bude to moc už teď to vidím.

7 Lia Lia | Web | 17. april 2013 at 19:23 | React

Ahoj Hani moc se ti omlouvám že jsem ti neodepsala ale neměla jsem vůbec náladu na blog poslední dobou raději jdu ven s kamaráskami a prostě už není čas jít potom na notebook a ani nálada :)já bych si ho taky ráda koupila i jejich CD až vyjde ale bojím se že bude k prodeji až doví za jak dlouho jako DNA :DD Už jen když si to představím tak jsem jak ve snu zajímalo by mě jaký je když okolo nejsou fanynky a kamery stejně je podle mě pořád roztomilý :D Já taky :) awwww :) ten pocit že by Harry chodil po celém paneláku nahý je k nezaplacení :) nobe třeba ty zase se mnou ale já si myslím že bych se stebou bavila :) mě taky a to jak je to chytlavý :)já ani nevím kdo mě nabaluje já to vůbec nepoznám :D ale co kocáš určitě jsi hezká :) já bych je chtěla mít zase rovné :D tak třeba až já je budu mít rovný tak je taky potom budu chtít kudrnatý :D ty jo tak to je fakt dost divná úchylka já bych si je nemohla žehlit každou chvilku mě to stačí jednou denně :DD JJ :) no teď je mám o trochu delší jak po ramena a ty??:) jé to muselo vypadat hezky já zase ofinu chci protože teď jí nemám a štve mě jak mi to pořád padá když to nemám seplé :) přesně já jsem taky žrout no co příbuznost k Niallovi se prostě nezapře :D JJ docela zajímavý to bylo já jsem se tam chytla z optimistama :D jé ty sis na mě vzpoměla tak to je od tebe hezké :)♥ já taky miluji když psi dělají roztomilé věci hlavně miluji ty jejich ksichtíky :D kočky jsou úžasná stvoření mám ráda jak vrní :D♥ tak to ti věřím :D tak už se to ví má vyjít 29.dubna :D přesně ale takhlem to dělám i třeba s Twittrem kluků aby mi nic neuniklo oni teď zase mají dělat Twitcam ale až budou mít 1milion sledovatelů takže si asi chvíli počkáme :DD ne nevadí :) díky :)jedna holka dokonce říkala že Věra se ke mě hodí že si ani nedokáže představit že bych se jmenovala jinak :DDD

8 Lia Lia | 17. april 2013 at 20:23 | React

Já jsem taky přidala naposledy článek v neděli a i když se dostanu na notebook na blog nemám vůbec náladu a raději si jdu psát s kámoškama na FB :) No právě :( přesně tady to prostě tak chodí vždycky sto let za opicemi :D To jo :) George vypadá bez make-up úplně stejně teda já si to myslím a i co jsem viděla pár fotek na Twitteru co fotil doma vypadal stejně ale tam si taky může dat trochu make-up :) no ale neříkej mi že kdyby to byl Harry zrovna Harry Styles tak že bys ses nepodívala :D Ano podle mě i když se na netu nějací lidé přetváří tak stejně když si píšou s lidmi se kterými si rozumí tak se chovají stejně jako v reálu  :) Jé tak to jsem ráda třeba se někdy potkáme na nějakém srazu Directioners :) já nevím protože kluci z naší třídy se chovají stejně ne všem holkám a u každé to chtějí mít rozdělaný ale někdy to poznám :D jo no co když??:) Díky doví i jestli v reálu by sis myslela že jsem hodná,..:D jo no :D já se taky nechápu mě se taky na mě nelíbí :D tak to já ne ale zrovna dneska se mi zo stalo :D já se raději moc nemaluji protože mi to podle mě nesluší :D no já je mám asi jako ty :)) Já taaaaky !!:D mě to padá nevím jak tobě :) já jsem měla ofinu ani nepamatuji :D no k Niallovi :DD přesně mě by to vydrželo ani né sekundu :DDD né to ne to je vždycky podle nálady to jsem se s nimi pohádala jen kvůli tomu že jsou to...však víš :)) tak to já taky :)) Jo no ty jeho psí očíčka ale to je roztomilé jak vrní♥ já vím sama to znám :DD no je a 22.dubna vyjde nějaká předloha nebo co :DD den po mích narozeninách :) :)) já tam chodím hlavně kvůli těm celebritám :) já jsem ho chytla jen jednou takže jsem na tom tak nějak jako ty :DD mě ve třídě všichni říkají Věruška dříve mi to vadilo ale časem jsem si zvykla a už mi skoro nikdo jinak neřekne jen obcǎs nějakou přezdívkou :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
Thank you for visit! ♥ | © Hannie-Sugar.blog.cz | TOPlist
Tumblr_mkmtmlokfq1ryvehro1_500_large