69 faktů o mě.

19. april 2013 at 21:45 | Posted by: hannie . |  Hannie

6 9 F A C T S A B O U T M E .

Rozhodla jsme se napsat 69 faktů o mě. Nejen, že se mi to číslo líbí (:DD), ale taky si chci zkusit, kdy mi dojdou fakta. :DD

1. Jsem bruneta, ale chtěla bych si zkusit být na jeden den blondýnkou.
2. Vážím 50 kilo.
3. Nerada dávám svoje fotky na internet a kdo je tam dá, na toho se snese můj hněv!! :D
4. O mém blogu ví jen dva lidé z mého okolí, založila jsem si i jiný facebook, protože nechci, aby můj "internetový život" (jestli se to tak dá říct) řešili ostatní, ale na nový "fejs" stejně nechodím.
5. Miluju hru Angry Birds.
6. Celou pátou a šestou třídu jsme měla nejlepšího kamaráda (kluka)
7. Pak k nám v polovině šestky přišla nová holka, na kterou jsem se moc těšila a stala se mou holčičí nejlepší kamarádkou.
8. Miluju zpěv a tancování, ale zpívám jen když nikdo není doma.
9. Mám "spadeno" na britské hudebníky. Všichni co jsou z Anglie a produkují muziku jsou úžasní!
10. Chtěla bych jít do Superstar, ale vím, že bych si to nakonec stejně rozmyslela.


11. Neumím z očí do očí někoho poslat někam.
12. Ráda čtu, ale nepřiznávám to.
13. Podle mě je twitter lepší než facebook.
14. Na mém minulém blogu, který byl prakticky o ničem, jsem měla vyšší návštěvnost než na tomhle, o který se poctivě starám.
15. Nechodím na Facebook, některé moje chaty jsou z roku 2011, nebo 2010.
16. Nesnáším lidi, kteří musí mít rypák všude.
17. Nesnáším na sobě, že si pořád na něco stěžuju a jsem sprostá. Ale pokaždé když se snažím "abstinovat" se sprostýma slovama najde se někdo, kdo mě tak rozčílí že se neudržím.
18. Líbí se mi kočičí fousky, přijdou mi hrozně roztomilý.
19. Nemám ráda dějepis a zeměpis.
20. Obdivuju anorektičky - tu výdrž nejíst... ale nechtěla bych jí být.
21. Neviděla jsem všechny díly Harryho Pottera.
22. Umím vyjmenovat pravidla Kámen, Nůžky, Papír, Tapír, Spock. ► Nůžky stříhají papír, papír balí kámen, kámen drtí tapíra, tapír otráví Spocka, Spock zničí nůžky, nůžky utnou hlavu tapírovi, tapír sní papír, papír usvědčí Spocka, Spock nechá vypařit kámen, kámen tupí nůžky. Přes skype ráda předvedu. :D
23. Můj nejoblíbenější seriál je Teorie Velkého Třesku. Viděla jsem minimálně 2× všechny díly do 6. série. :)
24. Nemám ráda červenou barvu.
25. Miluju motiv vlajek na oblečení.
26. Můj největší sen je umět hrát na kytaru a piáno.
27. Budete si myslet, že jsme blázen, ale: miluju diddliny. Takové ty myši s velkýma nohama. Mám jich hrozně moc, moje sbírka jich čítá víc jak 50 ě jednu velkou, která měří 150 cm. Je mi sice 14, ale rozhodně se jich nehodlám vzdát. :)
28. Nejsem schopna být potichu.
29. Nechci zapadat do davu.
30. Miluju lakování nehtů, hlavně ty třpytivé laky vypadají úžasně. :3
31. Taylor Swift a Justina Biebera jsem začala mít ráda až když jsem slyšela písničky z jejich nových alb. (Believe a Red)
32. Na mobilu si nikdy nezapínám zvonění.
33. Nesnáším, když mám popraskané rty.
34. Miluju kyselá želé lízátka a pendreky. ♥_♥
35. Mám potřebu si neustále upravovat vlasy.
36. Skoro pořád posílám smsky z internetu, i když mám kredit. Ten mi pak vydrží třeba i půl roku (můj rekord).
37. Nikdy jsem neměla barvené vlasy.
38. Když se na někoho naštvu, trvá dlouho, než to vyprchá.
39. Nenáším, když mi někdo řekne HANO.
40. Snažila jsme se jíst lupínky s mlékem vidličkou v pěti hvězdičkové restauraci.
41. Nesnáším mastné vlasy a vadí mi, že se mi rychle mastí.
42. Miluju bílou a růžovou.
43. Baví mě tweetovat kraviny, ale občas udělám chybu v angličtině a štve mě to.
44. Moje nejoblíbenější vůně je Shine.
45. Nechci aby vyšla devítka. Já do 9. třídy nechci.
46. Tenhle článek píšu už víc jak měsíc.
47. Často místo jsem píšu jsme. (Stalo se mi to, když jsem teď psala jsem)
48. Nepovažuju se za chytrou, ale ráda schazuju lidi chytrýma kecama, který mám oposlouchaný z teorie. Cítím se pak chytřejší a navíc je to nejlepší stěr.
49. Chci, abych nikdy nevyrostla a byla navždy dítě.
50. Hrozně často mým rýmu.
51. Narada píšu s propiskama, které mají tuhu širší než 0,5.
52. Jedný sešit, na kterém si dávám záležet je matika, kterou moc nemusím.
53. Nejraději mám angličtinu, protože se na ní nemusím učit.
54. Nesnáším pecky v ovoci, třeba v pomerančích, víně, mandrarinkách...
55. Mám hrozně ráda svetry, hlavně ty vytahaný. Mrzí mě, že je nemůžu nosit v létě.
56. Neumím s novou verzí facebooku.
57. Nerada si odlakovávám nehty, vadí mi smrad odlakovače.
58. Pořád je mi horko.
59. Několik z mých nejbližších kamarádek jsme si našla díky blogu.
60. Bojím se tmy.
61. Vždycky mám v penálu červenou pastelku nejdejší, protože s ní vůbec nekreslím.
62. Nesnáším tlačítko Caps Lock, protože mi pořád komplikuje psaní. :D
63. Baví mě Harlem Shake a nevím proč.
64. Směju se všemu, i tomu, co mi druhý den nepřijde vtipné. (jednou jsme všem říkala že vypadají jak osel, nevím, proč mi to připadalo vtipné.)
65. Umím Bomby od Bena Cristovaa♥ nazpaměť.
66. Z angličtiny jsem neměla celou 7 a teď i celou osmičku ani jednu trojku.
67. Nikdy nedávám učitelkám zapravdu, když na mě ječí, i kdyby to byla tisíckrát pravda.
68. Miluju boty na platformě. ♥
69. Nesnáším, když mám inkoust na kůži. Když si chci kterslit po rukách, používám tužku na oči, nebo tekuté linky. To mi nevadí, ale když mi vyteče fixa to se můžu zbláznit!! :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Miss unknown ♡ Miss unknown ♡ | Web | 19. april 2013 at 22:05 | React

kočičí fousky ? wtf? :D nepobírám:D
jinak máme toho společné docela dost, no ani ne:D
ale tak nikdy jsem si nebarvila vlasy,miluju vytahané svetry,je mi furt horko a ten fakt č. 66 u mě taky souhlasí , no vlastně ne:/:D jedna trojka mi to zkazila:D

2 *Baby V* *Baby V* | Web | 19. april 2013 at 22:48 | React

užasný

3 ~ kristýnka. ~ kristýnka. | Web | 20. april 2013 at 10:58 | React

Haničkooo,♥
když si to tady čtu, to všechno tak jenom .. awww,ňuňu <'3 a pak že nejsi roztomilá.
Ale, já se ti omlouvat chci a prostě budu :3 ano, víme to obě dvě, toho času je míň a míň ale musíš pochopit že mě to strašně štve že ti nemůžu odepsat hned, a že si nemůžeme psát tak jako na začátku, tak rychle. Ta tvoje 5 z fyziky mě strašně mrzí víš? :'O moje blbá vlasnost, vždycky když někdo dostane špatnou známku, mám tendenci ho utěšovat :'DDD tak mi to dovol, prosím. Jo, zvykla jsem si :3 a ty taky , ne? :D awwww, i mě to těší. Každá minuta, mi příjde jako věčnost :') bez té tvojí roztomilosti. Gratuluješ mi? Promin Haničko, ale prostě . . já jsem taková tichá, nehlásím se, totálně nic . . pak se na test naučím, dostanu dobrou známku a pak pokračuji v tom svém, 'spánečku' :') prostě nemluvím, když nemusím teda :D aaah. Říkám ti, že vždycky když je hnusné počasí, odráží se to na všem ostatním :'D dneska je nad Mariánkama docela zamračeno, zajímá mě co se mi dneska stane :D vcucne mě vysavač, nejspíš :D muhaha. Opravdu mě chápeš? :') ani nevíš jak moc si toho vážím, a jak moc to pro mě znamená, nějak to nikomu nepíšu, jsem docela žárlivej typ, ale dělám jakože nic, prostě když si někoho zamiluju, a zvyknu si na jeho blízkost je potom, těžký když odejde nebo si najde někoho lepšího, .- a to raději ani nemluvím o klucích. Už se na to raději snažím nemyslet, zdravíme se, povídáme si, půjčuju jí sešity, chovám se k ní ale už jenom jako je spolužačce :) když mi včera řekla, jestli budu v pondělí sní, zastavilo se mi srdce, - protože jsem hnedka věděla proč, - jsou přijímačky a ta její nebude ve škole, máme zkrácené vyučování, abude nás něco kolem 11, a já . . jen jsem se na ní usmála, pak jsem doma brečela, zase? zase to začne? zvyknu si na její blízkost, ale druhý den? už zase nebude MOJE. Stejně, ona je prostě úplně jiná než já Haničko, ale strašně jsem na její blízkost byla zvyklá, už od 1.třídy - když byla u nás, každý rok, každý den po škole, léto společně - bylo to tak strašně krásný mít nejlepší kamarádku, a teď? být sama, zvládám to ale chybí mi to. Haničko, aww ani nevíš jak tě mám nepopsatelně ráda :')))* chabá útěcha? a i kdyby, pro mě je to víc než chabá útěcha♥. Je blbá no, . . nejen v tomhle Haničko :'D né, nemyslím si že by jsem byla nějak nejchytřejší, ale vím že jsem chytřejší než ona a ta její nejlepší kamarádka dohromady :D ach jo, ♥ já bych se tě stejně nechtěla zbavit Haničko, vůbec ne, já bych si tě hlídala.
Awwwwww, %) a ty jsi moje kamarádka♥ milovaná Hanička. Nezní to divně, pššš :3 zbožňujů tě. Jůůůůůů, růžovoučké a chlupaťoučké? :3 schvaluji ti je. Od tebe zní každé slovo co napíšeš tak krásně, i když je obyčejné víš to? :3 ah. Ale víš díky komu se mám třeba já skvěle? :) tak samozřejmě že díky tobě. Jéé, Haničko <'3 a já se věř mi, nikdy ale opravdu NIKDY nevykašlu na tebe, nebudu mít k tomu totiž nikdy důvod. #beestblogfriends <'3 Žádná antiroztomilost, a neštvi mi -_- nebo ti začnu říkat jinak než Haničko, a to nechce ani jedna z nás nemyslíš? :D Roztomilá jak? . . jen to dopovězte slečno, a přiletí Vám pohlavek :P nech toho, Haničko, myslím si to o tobě, ano a nevymlouvej mi to, :3 jsi zlatá♥ a pokud si to někdo nemyslí, tak je blbej. Jsem sice na fb, hlavně večer ale vždycky to tam jenom prolítnu, a pak si to překliknu na další záložky, většinou projíždím novinky o klucích, blog, icq, skype a youtube a ten fb, je tam tak sám ztracený :'DDDDD není vůbec čas. Jak já mám ráda, když ty mi píšeš, haha :D♥ nejvíc. A já se směju pořád Haničko, pořád . . možná ten smích je , vlastně nejlepší droga :'DDDDDD asi to tak už bude. Osel, ach . . prostě, v pohodě Haničko, i já se směju všemu, to potom se raději během toho začnu omlouvat, :D stalo se mi to takle jednou při češtině, já jenom "pardon" a pak zase výbuch :D myslím si že učitelka byla dost, . . raději nic :D ach jo, jsem divnější než si dokážeš představit. Nebudeš mi lichotit, a tečka, konec diskuze, nebo to skončí špatně, vážně špatně Haničko :'DDDDDD nelichoť mi, i když se mi to líbí. A no a co že jsem tam nebyla? :D to jsem se jako měla telepartovat? :D nemůžu za to že moje košťátka prostě stávkovala :DDDD jé, musel být skvělej :3. Věř mi že je úžasnej, a tak hodnej kluk :') možná to bude přece jen i tím že je to už o hodně starší kluk než jsme my všichni v naší tříde, a prostě . . je to tak hezký , nebude se mi chtít odejít, fakt nebude. Ale jo, líbí ale prostě :) to je něco jinýho, něco těžkýho na vysvětlení. Taky tak ráda objímáš? Já taky, <'3 to vždycky jenom vidíš ty výrazy kluků, a jediné co ze sebe dostaneš je , "chceš taky?" :DDDDDDD♥ milujů, když mi kluk říká Kristýnko.
Ale jo, je hodná :') bronzová? :D proč, prosímtě. V pohodě Haničko, co z toho děláš 3.světovou? :'DDDDDD to je v pohodě, nech ty pohledy být. Ježiš, to je tak strašně krásný, Haničko, . . sakra proč to děláš? :3♥ to je tak strašně moc hezky. Jé, Kristýnka a že nejsi úchyl? :')))))) ty jsi zlato. Nechci si to užít, je to takový divný, já ti nevím, jestli se mi tam vůbec bude chtít, . . ale jo, s Č. si to stoprocentně užiju, . . ale já jim nic dělat nebudu, teda když oni nebudou něco dělat mě, víš co :D já, spíš nesnáším když se na mě jenom křivě dívá, takže si myslím že tam stejně hádky budou. Můj život taky, kolísá a docela dost, z toho si vůbec nic nedělej ale mám svůj život ráda, proč by ne? :DDDD nekecám, nemám proč ne? :D ano, a kvůli jinému bych tu asi byla? :D :* ty můj červánku :DDDDDDDD promin. Třeba se prostě jednou potkali, a nějak se nakazili víš co :DDDD tak proto, jsou nějak přibuzní :DDD to já se raději nevyjadřuju o těch jejich hláškách, ale většinou je setřu strašnou maličkostí která se vůbec v dané situaci nehodí a oni se potom nějak, zpamatujou :D ach jo, máme to prostě složité. Já? Mě spíš berou jako tu nejhodnější, a prostě si semnou hrajou :3 i když díky rovnátkům jsem se stala, 3.nejhezčí holkou ve tříde, co bych chtěla že jo :DDDDDDDDDD já taky ne, 'Buzna Kluky' jsou prostě nejlepší. Stebooooou, nejlepší <'3 awww. To naše schvalování, se asi stane opravdu tou nejlepší věci na našem přátelství, sakra :DDD♥ Nemusí ti to být líto, jsem ráda za jednu opravdovou kamarádku, né za 20 dalších které se semnou baví jenom kvůli tomu že jsem 'hezká', a hezky se oblékám, umím zpívat, a mám dráty v puse, opravdu. Všechno zní strašně hezky :3 díky tobě. Jo, 4 nejmilovanějších <3 chceš ještě něco říct? ty jsi ta druhá ♥ nejmilovanější. Né, ! začné červenání, nebo mě tím ještě nakazíš :DDDD♥ ano, reálnou kamarádku mám, jenom jednu, a dál se o tom prosím nechci bavit. No a? :3 trojka nejmilovanějších je z internetu, tak co by si chtěla, :DDDDD ach jo. Ukážeš mi ho někdy? :3333 juu, už teď se těším.  Coo? celej rudej a čučí dobla? jůůůůů, :D na tom něco bude. Joke pokusy, za ty se neomlouvej, nemusíš fakt ne :DDDD . . jen mě prostě,víš celkově mrzí, že už si stěží dokážeš najít nejlepšího kamaráda, tady . . v té společnosti, a prostě, je mi z toho tak na nic, . . nikdo tě nepodporuje, nemá rád, šikanuje tě, jenom proto, protože N E K O U Ř Í Š.
Však my si nekecáme ne? :)♥ olala. Ano, shvaluji ti přece všechno, tak se jako peroxidka nos ne, :DDDD jé, nemocná?  ♥ sluníčko, brzo se mi uzdrav, a já si říkala proč je tak ošklivo, a ono je moje sluníčko nemocné, ajajaj. Jen se namachrovaně projdi :3 dovolím ti to. Podle všech ostatních ale namyšlená jsem, ach jo, nevybereš si prostě svoje okolí, fakt ne. Awwwww, tak dobře, alespoň pro tebe nejsem namyšlená, ňuňoo. Každá jsme trošičku namyšlená, ale pššš :D nene, neříkala jsi mi konec příběhu o svetru, počkej vypnu ty písničky a poslechnu si ho . . . . . . . . . . . . * poslouchám * .  . . . . . . . . . . . PARTYYYY TIME, PARTY HARD ♥ olalaaa, DJ Malik,DJ Malik. To je hezooounký, hlavně že ho nevyhodil, hošík má štěstí :DDDDD ah. Video Diaries, Haničko, jeden den být semnoum, všechno ti vyjmenuju z toho, všechny ty hlášky, a bože . . Niallův smích , je mojí prioritou, kdykoliv jsi semnou, pořád se směju, a fakt mi potom všichni říkají že jim připomínám Nialla, :DDDDDDD olala, říkám, já a pan Horánek prostě patříme k sobě a ať si říká kdo chce co chce. Taky jsem si zvykla chodit do školy,a víkendy jsou pro mě jako trest. Proč by jsem neměla být ráda? A proč ti to bylo líto? :3 jsem štastná z toho že vím, že jsi kousek ode mě. Mě se taky, vždycky řasenka obtiskne, nemluvím o tužce na oči raději ani :D asi to bude tím, že si pouštím v koupelně písničky, a pak tam skáču :DDD jak retard. Já jo, . . trošičku se snažim zamaskovat svoje nedostatky, což jsou pihy :DDD které mi stejně potom díky sluníčku, ještě víc naskáčou, ach :D jo, chci no, . . když mi ta Plzeň nevyšla, musím prostě . . já, chci jít studovat zpěv, už od začátku, nechci ztvrdnout někde na účnáku, rpostě to nemůžu víš? A Teplice, jsou teď poslední šancí, bojím se ale, . . musím prostě udělat všechno, všechno, všechno proto aby jsem se tam dostala, musím, chci odsud vypadnout. NEŘEŠ TY LIDICE. Jo, uvidíme se snad někdy na skype :3 Jojooo, Pom, Poooms od Jonásků, žeru tu písničku :3 já jsem se o ně taky nezajímala, ale prostě tahle fakt, je skvělá, Nick je ňuňák :DDDDD tak pšš, i když ty dřívejší časy, Camp Rock a to všechno je sice fuč, je hezké že pořád zpívají. Já mám , Take Me Home od kluků, a chci ještě Up All Night, teda. Od Juse mám Believe, normální, a chci taky Acoustic, bože, já bych toho chtěla :'DDDDDD tolik toho je.

4 ~ kristýnka. ~ kristýnka. | Web | 20. april 2013 at 10:58 | React

[3]:
Že se žiletkou nemůžu být kamarádka? :O teď jsi jí urazila víš, :D normálně se pohnula na té poličce :DDDDD povídej, . . bože, můj spolužák se mě taky ptá proč mám ty škrábance na rukách, neodpovídám mu, říkám že je to tajemství, na chvilku přestane ale pak pořád buzeruje, agrrrr -_- neumím o tom mluvit, u mě by ta kočka nezabrala protože jí nemáme :DDD a ani nikdo v mém okolí. Promarněný čas? :DDDD aha, Hanička je very veeeery much . . vtipná :DDDDDDDDDDDDDD ach, já toho neviděla, prostě na to většinou nemám čas, fakt nemám. Já jsem spíš celkově, líná si to prostě stáhnout, tak envím čemu se divím :D.
Umírám, smíchy :D brácha na mě vybafnul :'DDDDDDDDDDDD bože, jsem se lekla.
Nebudeš spát? Ale prosímtě, chápu že máš díky mě noční můry, ale neber to tak, :D acch, fakt neber. Pele, :'DDD sakra, ten výbuch si dokážu představit Hani, dokážu :DDDDDDDDDD božee, bože, bože. to mi povídej, ani ten rok by možná nestačil na to abych si našetřila , na boty, . . který se mi teď tak strašně líbí v Baťe, jsou luxusní, oO maskáčový, se čvočkama, -_- doprdele, . . chci je, ale prostě . . vytáhnout peníze, mám jako kde? :DDDDDD  chci kabelku, boty, a peněženku se cvočkama oO řetízek s knírkem, a prostě, já bych toho chtěla že bych se snad nikdy nedoplatila, sakra :DDDDDDD víš kolik toho potřebuju já?:D nechtěj vědět raději. Malá benzínka? jooo? to by nám možná prošlo, bez problémů :DDDD ach. Moc, moooc, moc tě prosím už o nich opravdu nemlvu, nechme to být ano? :3 chápu tě, . . tak pšš, nechci aby si to kvůli mě musela znova vytahovat, taky se neumím rozhodovat,ale prostě . . odešla jsi, a pšš.
Někdo, rád mele, někdo rád nemele :D já ani nevím, jestli jsem vůbec ten případ, který rád mele, nebo ten druhý :'DDDD tady mi to ale píše, docela dost ne? :DDD ach jo, ve skutečnosti je problém abych řekla někomu koho neznám, Ahoj :D něco na tom bude.
Awwwwwww, prostě, na to nikdy nezapomenu Haničko, ♥ naše první chvíle, a teď jak nám to hezky klape, klape nám to že jo? :DDDDDD♥
Ach, Prdel, a vůbec všechny jeho písničky jsou nepopsatelný :3 prostě milujeme Bomby, jedem bomby, a prostě . . to že se někomu nelíbíme je nám u prdele :* :D To já, většinou si to zpívám, po chodbě, a vždycky jenom "líbí se mi podpatky, ale ke mě domů vem si žabky" pak to stichne, a já zmlknu, zalezu na záchodky a tam to dozpívám :DDDDDDDDDDDD milujů, tu písničku :33333333333 hahaaaa, :D Ben je king, prostě, nejlepší, aaa. Jo, já vím že ty písničky, jsou prostě bezkonkurenční :D ale já si spíš jedu v kolejích, Justyhooo U Smile, a u kluků Kiss You, to je ta klasika, Bieber a 1D to zpívám pořád, ale Bena si taky nenechám, jen tak :DDD :* ach, jé . . tak samozřejmě že bych chtěla ale ono je to jenom a jenom na tobě, :3 budeš moc hodná ale. Takže, ty víš všechno o Edíkovi? :DDDDD sakra, sakra, a zjistila sis to sama? no teda, Haničko, ty jsi vážně tajný agent jako :DDDD♥.
CANZONA, . . horší název nemůže být, bude to tím že náš sbormistr je prostě cizineec no, Oliii, . . grrr, i když miluju jak mě chválí :'DDDDDDD muhaha. Kroje, - to modro bíle? :DD viděla jsi? :DDD počkej, odkud, sakra, chci to vědět :DDD jestli jsem tam snima už byla nebo ne, hele, teď budu neklidná ale fakt :D vzpomeň jsi, vzpooomeň. Nejsi hrouná, nevadí mi to, ale prostě . . je to divný :D mám z toho strach. V klášteře? :D sakra, nám teda učitel řekl že budeme spát v nějaké tříde, a ať si obstáráme, prostě věci na spaní, aha no :DDD říkám, mu rovnou, na zemi nespím jako :DDD ach jo. Vím, těším se na to docela, bude to sranda,ale divná srandy, když . . přesně potom budeme rozespalí :DDDDDDD
Nezruším ho, neboj se, . . teď ještě ne :) awwwwwww, ♥

5 dailyhoran dailyhoran | Web | 20. april 2013 at 19:10 | React

Haničkoooo,♥
vždy když si čtu ty komentáře od tebe, tak se tady culím :3 strašně moc tě mám ráda. Kašli na to co si napsala, je to skvělý , každý ten fakt :3 teď vím o tobě dalších 69 krásných věcí, není to fajn? :3 možná bych je taky časem mohla napsat, ale nevím koho by to zajímalo že jo :'D. Co když ti řeknu, že se ti prostě omlouvat chci? :3 už stím nic nenaděláš, co? :DDDDDDDD tvoje slova, kterých si tak moc nepopsatelně vážím. Ten čas, . . mi raději ani nepřipomínej, když si pomyslím kolik práce mám na zítra, fakt se bojím abych se sem dostala, sakra. Miluju naše komentáře, prostě jo♥. Držím palce, aby test dopadl co nejlíp Hani :) jsi přece moje chytrá holka. Úžasná vlastnost? Jak pro koho, sluníčko. Jen, prostě ty se snažíš být strašně milá a hodná ke svým nejbližším ale co oni? oO zvysoka na tebe kašlou, SEROU prostě. Agrrrrrh, asi začnu být zlá, zákeřná, nejhnusnější - povahově. Ano, ano, to už vím, ty jsi takové to moje zlatíčko, co mi všechno dovolí :3333 jak maminka♥.
Ale, . . když mi neschválíš žiletku, budu naštvaná -_- no ták. Zvykla? :') ani si neměla na výběr že? :DDDDDD panebože, říkám, ty jsi prostě moje roztomiloučká Hanička. Já a zlatá? :) jenom, a jenom na tebe, . . ale ty jsi zlatá víc :3 mmmm, a opovaž se mi to vymlouvat. Já, jsem prostě, ta 'tichá' Kristýnka, i když . . poslední měsíce, . . no, víš jak to je - že tichá voda břehy mele, noo, Kristýnka se začíná dost rozjíždět :'DDDDDD ale pššš, nikomu to nesmíš říct. To když jsem poprvé, byla tak trošičku drzá na učitelku, . . tak si měla vidět ty výrazy jejich , myslím spolužáků .'DDDD nikdo totiž do mě neřekl, že fakt jednou budu stejného typu jako jsou oni asi od 1.třídy, a sakra co? :'DDDDDDDDD Sluníčko, že ti vyšisuje svetr? :D ale no ták, Haničko. Taky nemám ráda nějak to moc přehnaný teplo, ale jako . . na léto se strašně těším, voda, opalovaní, ♥ strašně úžasný. Jo, Haničko, tady něco kolem 15 hodiny vážně pršelo, takže :'DDDDDD ano, vcucne vysavač :D čemu se jako směješ? :D ale jak vidíš, nevcucnul mě, - tentokrát jsme se nějak - prostě shodli na tom že bych tady na tomhle světě chyběla :D taky jsem mu namluvila že by jsem nejspíš tou trubicí prostě, neprolezla :DDD tak. Jsi tak, strašně hodná Haničko. Je to pro mě, tak strašně moc těžký, smířit se stím prostě, to . . pořád to je nějak čerstvý, i když to bude něco kolem dvou měsíců, a já se směju a usmívám ale prostě pořád je to ve mě, pořád když jí vidím tak, . . že to nejde Haničko? Ale ona si asi tu lepší osobu našla, protože je sní prostě štastná. Jé, kéžby jsem byla jednou slavná :3 né, kvůli penězům, ale zpěv je pro mě fakt něco, strašně důležitýho. A já pak budu o tobě , všude mluvit :') v rozhovorech a tak, muhaha :'DDDDDD to mě bude strašně bavit. Prostě, . . ty vztahy, už . . je to jiný, je jiná doba, když mi třeba vypraví mamka, nebo taťka jejich příběhy ze školy, pak brečím . . protože o tomhle? si můžeme nechat jenom zdát. prostě, když se stebou baví někdo jenom, když POTŘEBUJE, to je to nejhorší co se může stát, . . v první chvíli si to asi prostě nejde uvědomit ale potom? Sakra, to tak bolí, jenom když na to pomyslím hrnou se mi slzy do očí, nevadí . . ta rozmazaná řasenka za to bude tentokrát stát. Ano, já moc dobře vím, že je tolik důvodů, . . že můžu být sama, ale přesně jako ty, . . nezvládám být sama, ne a ne a ne. Jo, hledala jsem jí dost dlouho, dost dlouho jsem čekala až někdo příjde, ale nepřišel a já už na to kašlu, . . asi je mi takle dobře, asi chci být na to trápení prostě sama, stejně se ani nedivím, kdo by se chtěl semnou bavit že jo, . . přátelství semnou je prostě o ničem, je to na nic, akorát si pořád stěžuju, jsem žárlivá, prostě NO COMENT. Nejsem přece jediná, která tě má ráda :3♥ awwww. Proč by to měl být hrozný trapas? :DDDD nechápu, vždyť mít tě jako kamarádku, je to nejhezčí. Tak pššš. Jo, . . jsem chytřejší než ona, ale to je prostě asi ta jediná věc, která mě nad ní povyšujee -_- né že by mi to nějak vadilo, ublížila mi dost, tak na co se tím budu trápit. Řekla jsi to dost slušně Haničko, a někdy se v těch tvých chytrých slovách prostě ztrácím, když ti to řeknu takle, jednoduše :DDDDDDD Ano, hlídala bych si tě :3 nevím čemu se divíš, . . No, ještě aby jsem tvoje kamarádka nebyla, bych asi nepřežila :3♥ ach. Však jsem ti několikrát říkala, - co bych ti neschválilaa :))))))) všechno. Fialováá♥ nejkrásnější barva, . . jedna z mých nejoblíbenějších. Ach, dokážu si představit že máš radost z toho že můžeš být mojí kamarádkou, ano anoo ♥ možná ne :D i já v to doufám, ale myslím si že ten důvod . . nepříjde. Nevykašlu se na tebe, nikdy, opravdu . . teda . . po celou dobu našeho kamarádství budu tady , jen a jen pro tebe :)♥ pamatuj prosím. Haničkooo♥. Fejs, . . myslím si že ten si stejně jako letošní mládež prostě, nazaslouží slova. Ano, mám strašně ráda když mi píšeš, a vážně nemám důvod proč, bych ti měla lhát :)♥ vidíš, a to i já se tady směju jako blb. Stebou musí být strašná sranda Haničko, opravdu. Já, jsem jediná normální? :D co blbneš zlato. Protože, mi prostě nebudeš lichotit, je ti to jasné? :DDD zakazuju ti to, a stím už prostě neuděláš nic. Těšila? :) ach jo. On totiž přišel k nám na školu, z cizí země, . . a . . prostě přišel a už mu bylo 16, . . přišel k nám asi do 6.třídy . . no, takže teď v 9.tříde je mu něco přes 18, takže je starší :D uff.
A věř mi že ňuňateej je až moc :3 nápodobně, taky ráda objímám, nebo jenom to . . když se mě kluk dotkne, . . uuuh, jsem úchyl asi :'DDDDDD sakra. Ty jejich pohledy, . . jsou sice nejlepší ale prostě někdy, dokážou tak . . nějak, vyvolat divný pocity prostě :D asi nějak tak. Aha, chápu, je bronzová, nemusíš mi vysvětlovat proč :3 chápu, to jenom z těch pár slov. Ale to je v pohodě, ať mi klidně říká Kristýno, vyřiď jí že jí to dovoluju :) jí, jako jediné, tak ať si toho laskavě váží :'DDDDD ano?  Cože, fakt jsou ty holky z Č. pekně drzé? :D nejedu, nejedu, nejedu, fakt nepojedu :DDDDDDDD jedna hazká písnička ale stejně byly drzé? A sakra, škoda že tam teď nebudeš, chtěla bych vědět tvůj názor, na nás :DDDDDDDDDD by si teprve viděla. Nemáme rádi svůj život, my ho naprosto milujemee :D jo, je to tak krásný Haničko, tak překrásný, náš život je normálně tak drahokamoovej, .DDDDDDD ach. Ale, já prostě nechci aby náš život byl jako na houpačce, houpe se už moc rychle, nahoru, dolů, nahorů, dolů a mě se prostě už dělá špatně, :DDDDD prostě jo a jo a jo. Prosímtě, my celá třída byla na psychiatrii :D vlastně počkat, já jediná nebyla, ale vím že jsem byla asi někoho nejspíš doprovodit :DDD nejspíš hele. Tvoje chytré hlášky :) ach, já bych jim ale ráda se snažila porozumět, zkusila bych to :DDDD Ben ♥ ta písnička je úplně krutá, ten text, . . tyyyy voooooo . . sky :DD jo, 3.nejhezčí holkou no, . . jo, nejspíš to asi dobře bude, teda mě se to docela líbí, ale je to takové divné Haničko, těžko se stím dá nějak smířit, dřív jsem byla šedá myška, a prostě . . to všechno je taky moc nadlouho. Buď ráda že rovnátka nemáš, a máš krásný rovný zoubky, ano? :3♥ važ si jich. NAŠE SCHVALOVÁNÍ o.O nejvíc ♥. Ano, prostě . . víš od té doby co mám rovnátka, tak prostě . . jak jsem řekla to je tak strašně nadlouho, . . to je tak, strašně nepopsatelný, . . pořád před sebou vidím ten první den když jsem přišla s rovnátkama do školy, . . měla jsem modré kamínky, a snažila se to sladit i se svým oblečením - tudíž všechno skoro modré, měla jsem šatičky, a prostě . . fakt to všechno ladilo, . . celá třida samozřejmě věděla že prostě v ten den příjdu s rovnátkama, nedokázala jsem to schovávat ráda se směju, a prostě . . mluvila jsem s holkama a najednou když jsem si šla připravit přišla ke mě ta jedna z třidních 'krav' - a řekla "Týno, ty máš rovnátka? o.O to je hustý,.." a od té doby? Den co den je to, Ahoj, Ahooj, Ahoj, Kristý jdeš semnou? Dneska ti to strašně sluší, a bla bla blaaaaa. Ach jo, je to prostě . . těžký. Jo, proto to je, prostě ty drátky, ze mě udělaly celebritu :DDD jsem jim samozřejmě vděčná, už po půl roce mám krásně srovnaný zuby, doslova. . .

6 ~ kristýnka. ~ kristýnka. | Web | 20. april 2013 at 19:10 | React

[5]:
Jo, já vím, určitě chodím hezky oblíkaná, prostě . . mám svůj styl,a pokud se to někomu nelíbí, tak . . je mi to prostě u prdele ne? :DDDDDD vždycky, když jdu mezi nima, tak si říkám, sakra . . je to takový divný pocit, potom mi ostatní říkají že jsem ta nejhezčí, protože většionou jsem mezi nima, takže si to asi nějak prostě dokážeš představit ne? :DDDDDDDD olala, mám to prostě složité. Ano, mají mě na výstavku, přesně. Ano, druhá nejmilovanější :♥ promin, první je jeden kluk, a na toho prostě . . nejde zapomenout. Ty jsi zlatá víc Haničko. Nene, nekazíš mě červenáním, :D cože? já jsem tě nakazila? Ajajajaj, červenám se už :DDDD
Ano, já vím , . . vždycky jsem si prostě s lidma z internetu rozuměla víc, . . vždycky, a jsem strašně štastná že jsem tě právě díky internetu mohla poznat♥. Vidíš? A to je prostě, potom tězký hledat, si prostě . . ve tvém okolí nejlepší kamarádku, protože všechny jsou raději po večerech na chlastačkách, po škole chodí kouřit, i před školou kouří, nevěnují se ničemu, . . a to je ptoom přátelství fakt o ničem. Můžeme si tu, kyčel vykloubit rovnou společně co říkáš? :)♥ muhaha. Chudinko moje. Určitě se brzo uzdravíš, určitě :) nejsem zlatá, ale k tobě to už vlastně jinak nejde. Moje ta, jediná kamarádka z reality, vždycky říká že namyšlenost je sexy, a tak se toho prostě držím, můžeš se tím držet i ty, :DD docela to pomáhá. Ale pššš, ticho o tomhle našem plánu ano? :D Awww, . Zrovna poslouchám, Selenu no :'DDD ale mě se to tady tak přepíná, zachvilku příjde Van Hudgensová, nejspíš nějaká pecka z HSM♥ vzpomínky na dětsví, ach. PARTTYYY TIMEEE ♥ ach, Kevínek, . . vycpaný holoubek, vždycky když jedu na sbor, a na zpěv . . chodím si snima povídat .DDDDD muhaha. Koupíš si ho v holčičí verzi? :D proč ne, schvaluji ti to, mimochodem :DDDDDDD že ti to jednou vyjmenuju? joo, jednou možná♥. Já taky, . . koukala jsem na to skoro pořád, protože jsem většinou . . prostě přišla domů strašně smutná,a potřebovala jsem rozesmát. Jo, protože Niall se prostě, pořád směje, a já se taky pořád směju :'DDDDDDD takže tím. I když jsem měla, ty problémy, . . tak jsem si taky prostě na tu školu zvykla, . . a ty dny kdy tam nejsem jsou dost, vražedně nudný, rodiče furt něco chtějí, sourozenci otravují, nic lepšího nemůže být. Já jsem nadávala? :D jo, protože si mi nechtěla říct, kde přesně jsi, abych věděla jak daleko ode mě jsi víš? :) ale já z toho mám fakt radooost Haničko♥. Nosem přitisknutá k zrcadlu? :))) ach jo, my jsme prostě úplně stejné Haničko. Jo, potom v koupelně všechno padá, pasta vystřikujee :D nepopsatelný, raději. Děkuji ti, Haničko. Mám, je až v červnu, 18. Snad to nějak všechno zvládnu, zamaskuju svoje nedokonalosti, hezky se obleču a rozezpívám , . . bude to dobrý. Neřešíš je? :) jsi hodná.  Třeba se jednou prostě uvidíme :) . . a ty Lidice, . . stejně nepojedu asi :D jak jsem řekla. Na Vevo, má poslední dny skoro každý klip, strašně málo shlédnutí, agrr, to štve ale :DDDDDDDDD ano, jo mám YearBook . . já chci ještě DNA od LM, a těším se strašně na to nové CD od SG, a DL. Ale hlavně se samozřejmě těším na všechny svoje CD , že jo :DDDDDDDDDD
Proč nemůžu sakra? :D Haničko, Haničko, Haničko . . nemůžeš mi to zakázat. Ano, pohnula se -_- a plakala, . . :DDDDDDDD dobře, dost nereálný, to vím. Neumírej, a vůbec ne smíchy, chudinka by to nesla špatně víš? :DDD by si jí moc a moc ranilaaa. Jo, všechno jí vyřidím, hnedka až ti odepíšu ano? .))))) bude nadšená :DDDDDDD křečka? papouška? :D pochybuji že by mi to prošlo, ona je taková, celkově strašně mazaná :DDDDDDDD vola? :D i když, maybe,maybeee, maybe. Ano, brácha na mě vybafnul -_- blbeeec malej. 4 mu je, . . blb :DDDD♥ já mám, 3 brášky no. No, co já bych za toho jednoho dala Haničko, . . :DDDDDD Cvočky, a . . . prostě celkově hadry, a moda to je prostě mojeee♥ prostě jo a jo a jo. Jo, o tom že jsi 100% případ který rád mluví, o tom už jsi mě informovala tolikrát :DDDD netřeba. Prostě, nemluvím . . teda prostě, ze začátku jsem strašně stydlivá, ale potom se to dá, . . zvykla by sis :DDDDDDDD Ach, klape nám to ♥ kdy budeme mít vyročí? :DDDDDDD lala. Sakra, ty naše komentáře, . . dieeeeed :DDDDDDDDDD Most, . . to je písnička, která mi, no taky, . . trošičku, prostě mě přivadí na špatné myšlenky, prostě asi to tak už bude. Kašlu na návštěnovst Haničko, . . neřeším jí už pěkně dlouho víííš? :DDDDDDDDDD Tleskám, kabelka hezká, ale když nevíš co k ní , vypadáš hmmm, jak . . z TEESCA :DDDDDDD rozeskává. Já mám ráda, všechny písničky od Juse víš? :DDD Justyyyy je kingggg , taktéž :DDD♥ Jéé, budeš miláček Haničko, děkuji, děkuji, děkujit i ale nemusíš pospíchat :) děkuji. Edík, nahrává písničky? :D a má všude informace? :DDD kecáš? :D slavná osobnost né? u Vás? :DDDDDDDD king taky, jako. Edík, to je prostě tvoje 'láska' chápu, na co to budeš skrývat co? :D pozdravuj ho, Edíčka jednoho. Ale, ale Hanička si asi Edu fakt střeží ne? :D jak oko v hlavě. Ale přeju Vám to :DDDDDDD aw, ano, ano agentíček jsi, můj, tajneeej♥. Agent WC, asi o tom fakt byl film, ale nedokážu si vzpomenout :DDDDDDD Canzona že není zase tak zlý, . . my nesnážíme ty svoje kroje, takže . . jako, už jenom ten název, ty písničky, agrrrrrh :DDDD DPS :DDD - pečovatelák? :DDD vtipná zase co? :DDD myslím si že, někde z Rumunska, co já vím :D jmenuje se Olimpiu Cretan, . . já nevím odkud je :DDD nikdy jsem se o to nezajímala, víš co :DDDDDDDDDDDDDD jo, to že jsi zvědavá, toho jsem si všimla, fakt :DD zalistuj, protože mě by to fakt zajímalo. Bojím no, ale neomlouvej se .D nějak, z toho mám i radost. Klášterec? v pokoji vedle sbormistrině? :DDDDDD ach jo.
Nezruším no, zatím ne :DDDD baví mě to.

7 Peťula** Peťula** | Web | 22. april 2013 at 15:14 | React

Ahoj, na mém blogu je přihláška do SONJF (soutěž o nejlepší jarní fotku) a bleskovka, pokud by si měla zájem koukni sem → http://petulapetula.blog.cz/1304/sonjf-prihlaska-bleskovka

8 Lia Lia | Web | 22. april 2013 at 18:42 | React

Děkuji Haničko :) až budu mít čas tak si to přečtu dneska nějak nestíhám :)

9 Lia Lia | Web | 22. april 2013 at 19:32 | React

Ale mám :) dobře :)

10 Chantal | robert-downeyjrcz Chantal | robert-downeyjrcz | Web | 22. april 2013 at 19:33 | React

Ty 400 řádkové komentáře :D :D  Super článek :)

11 Terri** Terri** | Web | 22. april 2013 at 21:55 | React

[10]: Také z nich nemohu.... :DD

Jinak...69 faktů bych o sobě asi sepsat nedokázala.. :DD

12 Lou Lou | Web | 5. may 2013 at 10:39 | React

[10]: přesně.. :) slohovka je na světě :D
zřejmě bych o sobě asi těch 69 faktů nenapsala, protože bych tam blábolila jednu kravinu za druhou :D No.. něco hodně asi společnýho máme :DD Taky mě hrzně štve, že píšu jsme místo jsem .... :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama
Thank you for visit! ♥ | © Hannie-Sugar.blog.cz | TOPlist
Tumblr_mkmtmlokfq1ryvehro1_500_large