March 2013

Follow Hannie!!

29. march 2013 at 18:40 | Posted by: ~ ℋannie S. ツ |  Hannie
Přidej si mě na:
formspring.me ~> formspring.me/HannieSugar
weheartit.com ~> weheartit.com/HannieSugar


Recenze 0.2 - Got2Be Powder'ful

29. march 2013 at 18:14 | Posted by: ~ ℋannie S. ツ |  Recenze - Prostředky na vlasy
A je tu další recenze. Chtěla jsem jí udělat už dlouho. :) Tentokrát budu hodnotit pudr na vlasy, který by měl dodat objem. Got2Be Powder'ful

Co sliboval?

"Pro ty, které chtějí zapůsobit ohromujícím objemem vlasů, je tu nový got2b POWDER´ful stylingový pudr pro objem. Obsahuje mikročástice, které zdrsňují povrch vlasu, poskytují objem a pomáhají tvarovat již od kořínků. Pro maximální objem stačí nasypat pudr přímo do vlasů, konečky prstů rozetřít a pak už jen vystylovat."

Co dodržel?

Musím říct, že mě to sklamalo. A dost. Objem jsem sice měla, ale vlasy mi to zacuchalo, tvarovat se sice daly, ale byly tvrdé a dost to tahalo. Objem také dlouho nevydržel. Pudr mi ve vlasech (jelikož jsme bruneta) vypadal jak lupy a vlasy jsme měla prostě slepené jak když použijete hodně laku, nebo gelu. Pudr mě nenadchl.


Závěr?

Ano, vlasům dodá objem, ale slepí je natolik, že se poté musí umýt. Navíc pudr ve vlasech nevypadá hezky.
Tedy: 5/10
Cena: okolo 150 a výše.

Niall Horan meets fans after brother's wedding in Castletown Geoghegan.

29. march 2013 at 11:46 | Posted by: ~ ℋannie S. ツ |  Candids
Video ze svatby Grega a Denisse... Myslím si, že stát před kostelem a čekat na podpis je moc. Chápu že chtějí vidět Nialla, kdo ne, ale je tohle už přehnaly, podle mého.


One Direction - Kiss You (Alt. Version)

27. march 2013 at 18:47 | Posted by: ~ ℋannie S. ツ |  Official Music Videos
Našla jsem na VEVU tohle video, něco jako nový klip ke Kiss You. Větší šílenost jak předtím! ♥


First day of holidays! ♥

27. march 2013 at 18:43 | Posted by: ~ ℋannie S. ツ |  I write ^^
Ahoj! :)
Takže, jak jsem psala, je tu další deníček a na100pro není poslední. :)
Dneska se nic moc neudálo,. nic, o čem by se dalo psát. Spíš to byl den na nic... Jediný co mi vyšlo byla (překapivě) matika. Sice jí nemám ráda, ale rýsování jsem si oblíbila, takže sbírám jedničky. Muhahah!! :D Byl jste někdo na Matematickém klokanovi? :D Kolik jste měli bodů? :D Já byla a docela dobře jsem se umístila. Já jsem budoucí 'Anštajn'.
Jak se těšíte na prázky? Já moc! Sice velikonoce moc nemusím (už včera jsem schytala jednu pomláskou, někteří moji spolužáci jsou prostě paka) takže asi pojedeme někam daleko, aby se k nám neslezla celá vesnice. :DD
Ach ta škola. Hlavní je že máme suply protože je hooodně učitelů nemocných a nemusím se učit chemii což já nerada! :D Jaké jsou vaše oblíbené předměty? :) A jaké neoblíbené? :)
Taky jsem potkala jednu holčinuz, která chodí na druhou školu a bydlí i v jiném městě (než obě chodíme do školy). Moc často se nevídáme a protože na facebook moc nelezu tak nejsme v kontaktu. Hrozně ráda jsem ji viděla! :) Jinak, založila jsem si "blogový" facebook, jsem tam pod přezdívkou, budu ráda, když si mě přidáte, protože tam chodit budu, ale jen abych mohla být v kontaktu s affiliates a všemi ostatními... :) Ale budu tam jen na informatice, jak tam vlezu doma tak jsem tam celý den. :)
Pomalu končím. Mějte se! :)


Musím říct, že ačkoli jsem dřív Justina moc nemusela, s jeho albem "Believe" jsem si ho moc oblíbila. A Believe Acoustic mě dostalo! ♥

Liam with friends at football match [25.3.2013]

26. march 2013 at 19:47 | Posted by: ~ ℋannie S. ツ |  News.
Andy a Liam byli včera na fotbale, ale Liam je tam vidět jen chvilku. :)


Zase se hlásím!! :D

24. march 2013 at 15:47 | Posted by: ~ ℋannie S. ツ |  I write ^^
Ciao! :)
Po dlouhé době se zase hlásím s deníčkem. Už ho skoro vůbec nepíšu a chybí mi to. Když mi tenkrát někdo (už nevím kdo) napsal, že chce, abych přidávala víc informací o One Direction tak jsme si řekla, že to nebude tak špatný. Bohužel je to teď hodně složité ve škole, jojo, to máme všichni, ale já se chci dostat na školu na kterou chci a hlavně chci žít, ne sedět u počítače. Abyste tomu rozuměli, budu přidávat novinky, ale pocit že to musím udělat... nějak jsem ztratila tu "jiskru". proto těch novinek budu přidávat míň a vyměním to za věci, které mě budou bavit psát. Doufám, že to nebude pro vás tak velká změna a ža na mě a na můj blog nezanevřete. :))
Teďka nějak nestíhám, ale to my všichni, že jo. :) Škola mi sice jde, ale některé předměty (hlavně matiku) se učit - bohužel - musím. Každopádně zkusím to tu zase nějak vzkřísit. :)
Co se u vás děje? Povídejte! Sice nepíšu články, ale na blogu, na mém, jsme pověšená pořád a čekám na nové komenty. :D Takže pište, pište, pište! :D

askuj!! :D http://ask.fm/hanniesugar


One Direction - Seed Awards

22. march 2013 at 20:56 | Posted by: ~ ℋannie S. ツ |  News.
Tady kluci děkují za cenu, kterou dostali. :)) Samozřejmě to museli dělat tihle tři. :D


Girlfriend

21. march 2013 at 19:14 | Posted by: ~ ℋannie S. ツ |  Photoshooty
Objevil se scan obálky maazínu Girlfriend. Ach ten retuš. Ale i tak jim to sekne. ♥

Thank you for visit! ♥ | © Hannie-Sugar.blog.cz | TOPlist
Tumblr_mkmtmlokfq1ryvehro1_500_large